Ceník 2021

Cena léto-hlavní sezóna(červenec-srpen)

Celý objekt…………………19.000 Kč/týden

Cena mimo sezónu

Celý objekt:
1 noc………………………..4.000 Kč/den
2 noci……………………….3.500 Kč/den
3 a více nocí……………….3.000 Kč/den

Součástí ceny je vždy čisté kompletní povlečení pro takový počet lůžek, jaký počet osob je uvedený v objednávce. Ručníky si hosté přivezou s sebou. Elektrická energie týdenní spotřeby ve výši 50 kWh je zahrnuta v ceně. Spotřebu elektrické energie nad uvedené limity hradí hosté po ukončení pobytu za cenu 5 Kč/kWh. Spotřeba studené i teplé vody, a také pevných paliv je zahrnuta v ceně pobytu.
Po převzetí objektu složí zákazník kauci na klíč ve výši 2.000 Kč, která bude zákazníkovi vrácena po bezchybném předání objektu pronajímateli po ukončení pobytu.
Hosté jsou povinni před odjezdem umýt a uklidit nádobí, setřít a vyluxovat podlahy, vyklidit lednici s mrazákem, vynést odpadky a všechny věci uložit na původní místo. V případě, že objekt nebude připraven k předání, má správce možnost požadovat po zákazníkovi nápravu či mu přiměřeně snížit složenou kauci. Pro zajištění co nejpříjemnějšího prostředí je uvnitř objektu zakázáno kouření a také pobývání zvířat (psů, koček aj.). Závěrečný úklid je možno objednat před nástupem v ceně 700,-Kč

 

pozn.: nejsme plátci DPH.

Nahoru